czym się zajmujemy

Event marketing

Istnieje wiele narzędzi do prowadzenia skutecznej strategii marketingowej. Jednak, aby rzeczywiście osiągnąć pożądany cel, EVENT może być jednym z najlepszych z nich.

Event Architect posiada bogate doświadczenie, dzięki któremu podczas organizacji twojego eventu poprawisz zarówno wyniki firmy, jak i relacje biznesowe z klientami.

Live communication

Istnieje wiele metod komunikacji, dążących do właściwego zrozumienia i dotarcia do grupy docelowej. Najlepszą wiadomością czy informacją jest ta, która dociera angażując nasze zmysły, pobudzając emocje. Wtedy mamy pewność, że osiągniemy założony cel.

Party- & Eventarchitect wie jak wysłać tę wiadomość w odpowiedni sposób z Live Communications!

Zarządzanie konferencją

Wiedza i odpowiednia przestrzeń do wymiany tej wiedzy jest kluczem do efektywnej konferencji.

Działając jako PCO (Profesjonalny Organizator Kongresów) Event Architekt może zaoferować pełne wsparcie w organizowaniu konferencji, wystawy czy sympozjum.

Incentives 2.0

Event podczas którego przekracza się pewne granice i zyskuje nowe wrażenia, na długo zapisuje się w pamięci. W szczególny sposób wzmacnia relacje i pomaga w osiągnięciu strategicznego celu.

Nowa generacja incentive travel wymaga więcej uwagi ze strony organizatora. Kto jest naprawdę naszym adresatem i jak trafić do tej grupy docelowej? Co z ROI? Czy możemy osiągnąć nasz cel? To tylko kilka pytań, na które należy odpowiedzieć w incentive travel 2.0.

Organizujemy wyjazdy motywacyjne “uszyte na miarę” twoich potrzeb, w kraju i za granicą, dla dużych i małych firm.

Wizyty studyjne 2.0

Zdobycie wiedzy i umiejętności są niezbędne do wykonywania dobrze każdego zawodu. Wizyty studyjne 2.0 mogą być znakomitym elementem poszerzającym tę wiedzę, własne horyzonty, sposobem na poznanie własnych możliwości i rozwinięcie nowych.

Eksperci z EventArchitect mają bezpośrednie doświadczenie w nauczaniu. Wiemy, co jest ważne zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów i ta wiedza jest zaletą naszych programów szkolnych

Pracujemy ze starannie dobranymi partnerami, zarówno w kraju jak i za granicą, a tym samym zapewniamy zindywidualizowane wyjazdy studyjne w przystępnych cenach.

Zorganizowaliśmy szereg wizyt studyjnych dla szkół, uczelni, uniwersytetów, ale także klubów i stowarzyszeń. W Europie i poza nią.

Event management

Udane wydarzenie wymaga dojrzałej koncepcji, a dobry pomysł jest instrumentem bazowym. Biorąc pod uwagę, że wydarzenie jest często jednorazowe, ważne jest, aby było zrealizowane idealnie.

Nasz zespół architektów imprezy zorganizuje wszystkie elementy wydarzenia od początku do końca tak, abyś Ty nie musiał się niczym martwić.