co děláme

Eventmarketing

V marketingovém mixu existuje řada nástrojů k vedení úspěšné marketingové strategie. Chcete-li opravdu dosáhnout požadovaného cíle, akce může být jedním z nejlepších nástrojů.

EventArchitect.cz má bohaté zkušenosti, jak zařadit akce do vašeho marketingového mixu a vylepšit tak výsledky a vztahy s Vašimi klienty.

 

Live communication

Chcete li kontaktovat vaší cílovou skupinu, můžete vsadit na různé způsoby komunikace. Je zásadní, aby vaše klíčové sdělení prolínalo všechny vaše kroky.

Zpráva je vnímána pouze, když jsou smysly příjemce emočně zasaženi. Interní a externí vztahové meetingy je cestou, jak komunikovat s vaším publikem.

Management konferencí

Vědomosti a prostor pro sdílení vědomostí je klíčový bod konferencí.  Z tohoto důvodu je zásadní optimalizovat podmínky realizace konferencí.

Jako Professional Congress Organiser (PCO), odborníci z Eventarchitect.cz nabízí plnou podporu organizace konferencí či výstav.

Incentivní cesty 2.0

Zážitky, kdy nové dojmy překračují zaběhlé hranice zůstávají déle v paměti. Jedinečným způsobem posilují vztahy nebo pomáhají dosažení strategického cíle.

Nová generace incentivních cest vyžaduje větší pozornost ze strany pořadatele.  Kdo je ve skutečnosti cílová skupina a jak tuto skupinu oslovit? Jaký je ROI? Můžeme dosáhnout našeho cíle?

Toto jsou jen některé otázky, které budou zodpovězeny během Incentivní cesty 2.0.

Pořádáme incentivní akce “šité na míru”, doma i v zahraničí, pro větší či malé organizace. Patří mezi ně též motivační cesty pro zaměstnance firem nebo výroční cesty.

Studijní cesty 2.0

Získat znalosti a dovednosti jsou základním stavebním kamenem pro úspěšný výkon povolání.

Během Studijních cest 2.0 jsou předávány znalosti odborným a praktickým způsobem, významně rozšiřují naše obzory, podporují schopnost hledání nových řešení a nahlížení na situace novým způsobem.

Odborníci z EventArchitect.cz mají přímé zkušenosti z výukou. Víme, co se během studijních programů děje a tato znalost je nespornou výhodou našich školních programů.

Spolupracujeme s pečlivě vybranými partnery ať již doma, tak také v zahraničí a díky tomu poskytujeme na míru šité studijní cesty za přijatelný rozpočet.

Zorganizovali jsme řadu studijních cest pro školy, koleje, university, ale též kluby a asociace.

Po Evropě i dál.

Eventmanagement

Úspěšná akce vyžaduje propracovaný koncept. Vzhledem k tomu, že akce jsou často jednorázovou událostí, je klíčové, aby byla provedena dokonale.

Náš team eventových architektů pro vás připraví celou akci, kterou si i Vy v klidu vychutnáte.